Etkin Kolej

DUYURULAR

DUYURULAR

PANDEMİDE ETKİN MENTÖRLÜK ÇALIŞMALARI

HABER | 17.11.2020

Etkin eğitim Kurumlarında Etkin Mentörlük Sistemi (EMS) çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Özellikle pandemi sürecinde okula yeterince devam edemeyen öğrencilerin, akademik başarılarını arttırmanın yanında, öğrencilerin kendini tanımasını, yetenek ve ilgile

Devamını Oku

ESKİŞEHİR BAROSU İLE PROTOKOL İMZALANDI

HABER | 13.11.2020

Eskişehir Baro Başkanı Sayın Mustafa ELAGÖZ , Etkin Koleje ziyaretimize geldi. Ziyaretleri sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Naci KARAKUYU ile bir araya gelen ELAGÖZ pandemi sürecinde eğitim hakkında Yönetim Kurulu Başkanı KARAKUYU’dan bilgi aldı.

Devamını Oku

UÇAN ARABA

HABER | 13.11.2020

21. yüzyılda bireylerin mühendislik ve teknoloji okuryazarı olarak yetiştirilmesi gerekmektedir. Bizler de öğrencilerimizin, problemleri mühendislik bakış açısıyla çözme becerisi kazanmalarının erken yaştan itibaren önemli olduğunu düşünmekteyiz.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİ ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK UYGULAMASI İLE ATATÜRK İLE BULUŞTULAR

HABER | 13.11.2020

Birinci sınıf öğrencilerimiz, 10 Kasım “Atatürk’ü Anma” etkinlikleri kapsamında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün üç boyutlu görüntüsü ile aynı karede bulunma fı

Devamını Oku

ATATÜRK ANISINA

HABER | 10.11.2020

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa göçüşünün 82. yıldönümü Etkin Kolejde düzenlenen törenle anıldı.

Devamını Oku

THE VOICE ETKİN

ETKİNLİK | 05.11.2020

Öğrencilerimiz İngilizce karaoke yarışmamıza hazırlanırken hem eğlendiler hem de İngilizceyi hayatlarına kattılar. Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra yarışmamızı gerçekleştirdik.

Devamını Oku

GELENEKSEL OYUNLAR VE MOTİVASYON GÜNÜ

ETKİNLİK | 05.11.2020

Okulumuzda düzenlenen Geleneksel Oyunlar ile Motivasyon Günümüzde heyecan doruktaydı.

Devamını Oku

STEM ET!

ETKİNLİK | 05.11.2020

Etkin Kolej birinci sınıf öğrencilerimiz STEM etkinlikleri kapsamında bir araya geldiler. İlk okuma-yazma sürecini STEM etkinliklerine entegre eden birinci sınıf öğretmenlerimiz, “k” sesini pekiştirmek adına; oluşturulan gruplara aynı boyutta kek ve çeşit

Devamını Oku

CUMHURİYET KOŞUSU

ETKİNLİK | 05.11.2020

27.10.2020 tarihinde gerçekleşen “Cumhuriyet Koşusu” etkinliğimize öğrencilerimizin ilgisi büyüktü. İlkokul öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşen yarışmamızda gönüllülük esas alındı.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJDEN VALİ AYYILDIZ’A ZİYARET

HABER | 03.11.2020

Etkin Eğitim Kurumları Kurucusu Sayın Naci KARAKUYU ve Etkin Kolej yöneticileri Eskişehir Valisi Erol AYYILDIZ’I ziyaret etti.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ ANAOKULUNDA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU BAŞLADI

HABER | 30.10.2020

Anaokulu öğrencilerimiz, “Cumhuriyet nasıl ilan edildi?”, “Hangi zorluklarla kazanıldı?” sorularının cevabını yaşayarak öğrendiler.

Devamını Oku

PANDEMİ KURALLARINI ÖĞRENİYORUM!

HABER | 26.10.2020

Etkin Kolej ilkokul birinci sınıf öğretmenlerimiz, hemşiremizi sınıflarına davet etti. Hemşiremiz 1/A-1/B-1-C sınıflarını ayrı ayrı ziyaret ederek Covid-19 hakkında bilgilendirmede bulundu.

Devamını Oku

HAPPY BIRTHDAY!

ETKİNLİK | 26.10.2020

Öğrenciler materyallerle ve uygulamalarla ne kadar iç içe olursa, öğrendikleri bilgileri günlük yaşama ne derecede aktarabilirlerse o derecede kalıcı öğrenmeler gerçekleşir. Etkin Kolej’de de yaşayarak öğrenmeye ilk adım olarak ilkokul birinci sınıf öğren

Devamını Oku

ESKİŞEHİR ETKİN KOLEJ ANA SINIFI FRİDA KAHLO ETKİNLİĞİ

ETKİNLİK | 21.10.2020

Frida Kahlo'yu özel kılan acıyı ve keskin gerçekliği yansıtan, Pablo Picasso'ya bile “Biz onun gibi insan yüzleri çizmeyi bilmiyoruz” dedirten, tablolarının yanında hayata tutunma gücü ve azmidir. Yaşadığı onca sıkıntıya ve acıya rağmen Frida “Yaşasın hay

Devamını Oku

ESKİŞEHİR ETKİN KOLEJ 3. SINIF DEĞERLER EĞİTİMİ

ETKİNLİK | 21.10.2020

Hayatımızı başka bireylerle uyum içerisinde sürdürebilmek için kendi kültürümüzü inancımızı öğrenip yaşayıp sosyal çevre içerisinde çocukların kişiliğini oluşturacak evrensel değerlerdir.

Devamını Oku

SANATTA ETKİN OLMAK - ŞEBNEM ÖZİNAL

HABER | 14.10.2020

ÖzSanat okul eğitiminin önemli bileşenlerindendir ve ciddi bir çalışmayı gerektirir. Müzik, tiyatro, görsel sanatlar ve dans gibi temel iletişim araçları; düşünme becerilerini geliştirirken öğrencileri çeşitli öğrenme stillerine yönlendirir.

Devamını Oku

YABANCI DİLDE ETKİN OLMAK

HABER | 13.10.2020

Bir dünya vatandaşı olarak yetişmesini arzu ettiğiniz çocuğunuzun eğitiminin en önem verdiğiniz konu olduğunu biliyoruz. Günümüz dünyasında bunun tek bir yolu var: Çocuğunuzun çok iyi bir İngilizce eğitimi alması. Neden mi? Bunun pek çok sebebi var elbett

Devamını Oku

TEKNOLOJİDE ETKİN OLMAK

HABER | 13.10.2020

Teknoloji günümüzde temel bilgisayar becerilerinin kullanımından fazlasını ifade etmektedir. Ülkelerin gelişmişliğini de belirlediği için ayrı bir önem de kazanmaktadır. Ülkelerin saygınlığı ve dünya ülkeleri arasındaki konumu ülke teknolojisinin gelişimi

Devamını Oku

SPORDA ETKİN OLMAK

HABER | 13.10.2020

Günümüzde teknolojik ilerlemeler, iş yaşamı, kentleşme, pandemi ve diğer faktörler insan sağlığını olumsuz etkilerken, düzenli fiziksel aktivitenin obezite, kardiyovasküler hastalıklar, diyabet ve kanser gibi hastalıkları önlediği bu hastalıklar sonucu me

Devamını Oku

BİLİMDE ETKİN OLMAK

HABER | 13.10.2020

İnsanlık tarihine baktığımızda doğa ile mücadeleyi, doğa içinde var olmaya çalışmak için metotlar geliştirme çabalarını görürüz. Günümüzde Covid-19 pandemisi ile bu mücadelenin insanlığın var olması için bir kaçınılmaz olduğunu yakından tecrübe ediyoruz.

Devamını Oku

SANATTA ETKİN OLMAK

HABER | 13.10.2020

Sanat okul eğitiminin önemli bileşenlerindendir ve ciddi bir çalışmayı gerektirir. Müzik, tiyatro, görsel sanatlar ve dans gibi temel iletişim araçları; düşünme becerilerini geliştirirken öğrencileri çeşitli öğrenme stillerine yönlendirir.

Devamını Oku

ETKİN OKURLAR AVRUPA OKULLARI PLATFORMUNDA

HABER | 05.10.2020

Etkin Kolej Ortaokulu öğrencileri, Türkçe dersi müfredatı kapsamında eTwinning’de buluştu.

Devamını Oku

Hayvanları Koruma Günü Etkinliği

HABER | 02.10.2020

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu öğrencileri dünya hayvanları koruma günü kapsamında odunpazarı hayvan barınağını ziyaret etti.

Devamını Oku

MİNİ MİNİ BİRLER OKULU TANIYOR

HABER | 30.09.2020

Özel Etkin Kolej birinci sınıf öğretmenleri okulumuzu heyecanla tanımayı bekleyen öğrenciler için Covid-19 tedbirleri doğrultusunda okul birimleri ve çalışanları ile tanışma etkinliği düzenledi.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ ANAOKULUNDA EĞİTİMLERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

HABER | 30.09.2020

Minik öğrencilerimiz her sabah sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde ateşleri ölçülerek okula alınıp gün içerisinde okul bahçesinde ve sınıflarda çeşitli etkinliklere katılıyorlar.

Devamını Oku

EKO OKULLAR “YEŞİL BAYRAK” ÖDÜLÜ

HABER | 25.09.2020

Uluslararası Eko-Okullar programına " ÇEVRE BİLİNCİ / ÇÖP ATIK / GERİ DÖNÜŞÜM " teması ile katılan Özel Etkin Koleji, çevreye duyarlı okul anlamını taşıyan "Yeşil Bayrak" ödülüne layık görüldü.

Devamını Oku

TSE OKULUM TEMİZ BELGEMİZİ ALDIK

HABER | 01.09.2020

COVİD-19 sürecinin başlamasından bu yana hem çalışanlarının hem de öğrencilerinin sağlığını düşünen ve tüm hijyen tedbirlerini en üst düzeye çıkaran okulumuz TSE ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında OKULUM TEMİZ belgesini aldı.

Devamını Oku

OKULUNUZA KAVUŞMANIZA AZ BİR ZAMAN KALDI

HABER | 26.08.2020

Ülkemizde mart ayından beri süre gelen pandemi süreciyle birlikte sizlerden yüz yüze uzun süre uzak kaldık. Mart ayından beri gerek dünya gerek ülke gündemini okulumuz pandemi yönetim ekibi ile yakından takip ederek Etkin Kolej Sivil Savunma ve Tedbir Pla

Devamını Oku

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Velilerin Yoğun Katılımı ile Etkin Kolej'de Gerçekleştirildi

HABER | 24.08.2020

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek yapılan toplantımızda velilerimiz sınıf kademelerine ayrılarak farklı oturumlarda okula davet edildi.

Devamını Oku

YENİDEN KAVUŞMANIN HEYECANI İÇİNDEYİZ

HABER | 24.08.2020

8.sınıf öğrencilerine açılan destekleme kursu ile öğrencilerimize kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Okul girişinden itibaren sıkı denetimlerle sınıflara aldığımız öğrencilerimizi, sınıf içinde de sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturttuk.

Devamını Oku

Etkin Resim Yarışması Ödül Töreni

HABER | 23.06.2020

Şubat ayı içerisinde Etkin Kolej instagram sayfasında gerçekleşen instagram çekilişi hediyeleri ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen Milli Mücadele’nin Renkleri Online Resim Yarışmasında dereceye giren eserlerin ödülle

Devamını Oku

OKULUMA MEKTUBUM VAR!

HABER | 20.06.2020

Birbirimizden ayrı kaldığımız bu dönemde hepimiz okulumuzu çok özledik.

Devamını Oku

Kanguru Matematik Yarışması Finalistleri belli oldu !

HABER | 10.06.2020

Kanguru Matematik Sınavı, Fransa merkezli "Kangourou Sans Frontieres" Derneğine bağlı olarak 80'den fazla ülkede uygulanıyor.

Devamını Oku

MİLLİ MÜCADELENİN RENKLERİ ADLI ONLİNE RESİM YARIŞMAMIZIN KAZANANLARI BELLİ OLDU-

HABER | 08.06.2020

19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanan "Milli Mücadelenin Renkleri" adlı online resim yarışmamızın kazananları belli oldu.

Devamını Oku

SANATTA ETKİN KOLEJ AVRUPA YOLUNDA

HABER | 06.06.2020

İlkokul kademesindeki öğrencilerimizin karma resim sergisi ve 6. sınıf öğrencimiz Zeynep Yücel’in kişisel çini tabak sergisi, bir web 2.0 aracı olan Artsteps aracılığı ile online platforma taşındı.

Devamını Oku

5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ

HABER | 05.06.2020

“5 Haziran Dünya Çevre Günü” kapsamında hayatın her alanında etkin olmayı hedefleyen öğrencilerimiz, geri dönüşümün önemini hepimize hatırlatıp çevresel konularda bilgilerini paylaştılar ve geri dönüşümle ilgili çalışmalarda rol aldılar.

Devamını Oku

19 Mayıs Resim Yarışması

HABER | 07.05.2020

Millî mücadelemizin ilk adımı, Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’dan çıktığı gün olan 19 Mayıs 1919 ile atıldı. Atatürk’ün İçindeki sönmez inanç ateşi, bugün bu vatanın tüm gençlerinin içinde yanmakta. Bu özel günü, armağan ettiği gençlerimizin ve Atamızın izin

Devamını Oku

Haydi Eskişehir 23 Nisan'da Hep Birlikte Camlarda Balkonlarda 100.Yıl Şarkımızı Söyleyelim.

HABER | 17.04.2020

Haydi Eskişehir 23 Nisan'da hep birlikte camlarda balkonlarda 100.yıl şarkımızı söyleyelim. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak sesimiz o kadar yüksek çıkacaktır. 23 nisan perşembe günü saat 10.30 da çocuklarımız 23 nisan marşını söylerken büyükler alkışlarımız

Devamını Oku

Corona Günlerinde İletişimde Etkin Kalalım

HABER | 10.04.2020

Düşüncelerimizi en iyi şekilde ifade edebileceğimiz bir iletişimin sırrı güzel ve etkili konuşmada gizlidir. Güzel konuşmanın olmazsa olmazı ise diksiyondur.

Devamını Oku

Eskişehir Etkin Kolej Online Eğitim Canlı Ders Programı

HABER | 17.03.2020

Eskişehir'de Etkin Kolej Olarak online eğitim ile eğitime ara vermeden devam etmekteyiz.

Devamını Oku

ONLİNE EĞİTİMİN İLK GÜNÜ

HABER | 17.03.2020

17 Mart itibariyle online eğitime başlayan Etkin Eğitim Kurumları eğitimin ilk gününü başarıyla tamamladı.

Devamını Oku

Tüm Renkler Kadındır Resim Yarışması

HABER | 16.03.2020

“Tüm Renkler Kadındır” sloganıyla düzenlenen resim yarışmamız Eskişehir’e bağlı 22 okulun katılımıyla gerçekleşti.

Devamını Oku

Online Eğitim Kullanım Bilgisi

HABER | 14.03.2020

Devamını Oku

Eskişehir'de Etkin Kolej

HABER | 13.03.2020

Dünyayı kasıp kavuran Corona virüsü tüm kurum ve kuruluşlarda temizlik ve hijyenin önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Devamını Oku

Corona Virüs Bilgilendirmesi

HABER | 12.03.2020

Küresel salgın durumunda olan Covid-19’u (Corona virüsü) ilk gündeme geldiği andan beri yakından takip ederek gerekli önlemleri titizlikle almaktayız.

Devamını Oku

Atilla Özer Karikatürlüev’de Etkin Kolej Rüzgarı

HABER | 06.03.2020

Özel Etkin Kolej Ortaokulunun birbirinden yetenekli öğrencileri tarafından hazırlanan ve 91 resimden oluşan karma resim sergisi açıldı.

Devamını Oku

GECE OKULU

HABER | 04.03.2020

Etkin Kolej, disiplinli ve tempolu bir şekilde LGS çalışmalarını sürdürüyor. Etkili ve hızlı soru çözmek amacıyla başlatılan gece okulu ikinci haftasını başarıyla tamamladı.

Devamını Oku

CUMARTESİ BULUŞMALARI

HABER | 04.03.2020

Etkin Kolej Ortaokulu öğrencileri kahvaltı etkinliğinde buluştu.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ ÖDÜLE DOYMUYOR

HABER | 02.03.2020

Sporda da etkin olan Etkin Kolej Kütahya’da yapılan Türkiye Okullar Arası Kick Boks Turnuvasından 3 ödülle döndü.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR'DE BİLİMDE ETKİN KOLEJ

HABER | 29.02.2020

Okulumuz 3A sınıfı öğrencileri Fen Bilimleri dersinde labarotuvar ortamında deney yaparak ,gözlemleyerek derslerini işlemektedir.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR’DE SPORDA ETKİN ÖĞRENCİLER

HABER | 22.02.2020

Eskişehir Etkin Kolej Cumartesi günleri ilkokul öğrencilerimizle ilk saatimizde; ısınmayla başlayıp kulaktan kulağa, zincirleme meyveler gibi çeşitli oyunlar oynadık.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR'DE TEKNOLOJİK KOLEJ İNGİLİZCESİ

HABER | 22.02.2020

Eskişehir’de Etkin Kolej Öğrencilerimiz İngilizce eğitimini bilgisayar laboratuvarında Myenglishlab sistemi üzerinden sınav ve etkinliklerle tamamlamaktadır.

Devamını Oku

BURSLULUK SINAVI SORULARI YAYINLANDI

HABER | 20.01.2020

Etkin Eğitim Kurumları bursluluk soruları yayınlanmıştır.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR ETKİN EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

HABER | 13.01.2020

Eskişehir'de Öğrencilerin yoğun katılımıyla okulumuzda ve kurs binamızda 11-12 Ocak tarihlerinde bursluluk sınavı gerçekleştirdik. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı bursluluk sınavımızı toplamda 8 seansta tamamladık.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJDEN BÜYÜK BAŞARI

HABER | 07.01.2020

Hayatın tüm alanlarında etkin olma misyonuyla öğrenci yetiştiren Eskişehir Etkin Kolej, Sporda Etkin olmaya devam ediyor.

Devamını Oku

URFODU'DA ÜSTÜN BAŞARI

HABER | 04.01.2020

Rusya URFODU tarafından düzenlenen XVI. Uluslararası Bilgi Temel Bilim Olimpiyatlarının ön eleme sonuçları açıklandı.

Devamını Oku

ULUSLARARASI DOSTLUK PROJESİ

HABER | 03.01.2020

Sanatta Etkin öğrencilerimizle yürütmüş olduğumuz eTwinning projesi kapsamında farklı ülkelerle birlikte yeni yıl kartı hazırladık.

Devamını Oku

KAZIM KURT'TAN OKULUMUZA ZİYARET

HABER | 31.12.2019

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt okulumuzu ziyaret etti. Okul öğretmenlerimizin, personellerimizin ve öğrencilerimizin yeni yılını kutlayarak sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Devamını Oku

KITALARI ÖĞRENİYORUM ETKİNLİĞİ / ANTARKTİKA KITASI

HABER | 28.12.2019

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu öğrencilerinin bu haftaki rotası Antarktika Kıtası oldu. Görerek ve uygulayarak öğrenmeyi hedeflediğimiz etkinliğimizde öğrencilerimiz Antarktika Kıtası' nın iklimi ve yaşam koşulları hakkında bilgi sahibi oldular.

Devamını Oku

MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA ETKİNLİĞİ

HABER | 27.12.2019

İstiklal Marşı'mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy' un, vefatının ardından 83 yıl geçti. Ünlü şair Mehmet Akif Ersoy Osmanlı'nın son döneminden Kurtuluş Savaşının bitimine kadar hem cephede hem de sivil hayatta bu millet için mücadele etmiştir.

Devamını Oku

YABANCI DİLDE ETKİN

HABER | 26.12.2019

Etkin Kolej 3. sınıf öğrencileri matematik derslerinde çarpma işlemi içeren problemleri Türkçe ve ingilizce eş zamanlı olarak çözdü.

Devamını Oku

ÜLKELERİ ÖĞRENİYORUM ETKİNLİĞİ / JAPONYA

HABER | 20.12.2019

İnci taneleri sınıfının genel kültür dersinde bu haftaki rotası Japonya oldu. Miniklerimizin ülkeleri, gelenek, görenek ve adetlerini öğrenmeleri adına etkinlik hazırladık.

Devamını Oku

YERLİ MALI HAFTASI

HABER | 18.12.2019

1929'da Atatürk’ün önerisiyle kurulan Türkiye Ekonomi Kurumu, yerli malların kullanımını, teşvik ve tasarrufu özendirmek amacıyla, her yıl 12-18 Aralık haftasının “Tasarruf ve Yerli Malı Haftası” olarak kutlanmasını kararlaştırmıştır.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR KİTAP FUARI GEZİSİ

HABER | 17.12.2019

10-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen TÜYAP Fuar Merkezinde 2. Kitap fuarına yoğun ilgi gösteren öğrencilerimiz yeni kitaplarını almak için katılım gösterdiler.

Devamını Oku

"BİRLİKTE DAHA MUTLUYUZ" E-TWİNNİNG PROJESİ

HABER | 16.12.2019

Okulumuz e-twinning projelerinden olan "BİRLİKTE DAHA MUTLUYUZ" projesi Milli Eğitim Bakanlığının eba internet sitesinde paylaşıldı.

Devamını Oku

Şeb-i Arus Anma Töreni

HABER | 13.12.2019

Her yıl 7-17 Aralık tarihinde kutlanan Mevlana haftası okulumuzda da öğrencilerimizin hazırladığı gösterilerle kutlandı.

Devamını Oku

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Tiyatro Etkinliği

HABER | 11.12.2019

1948 Yılında Birleşmiş Milletler Örgütü tarafından 'İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi' nin kabulü ile ilan edilen 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü münasebetiyle tiyatro etkinliği düzenledik.

Devamını Oku

Sanatta Etkin Olmaya Devam Ediyoruz

HABER | 10.12.2019

Sanatta Etkin olmaya devam ediyoruz. Öğrencimiz 6-a sınıfından Yiğit Yiğit Nisan ayında açacağı kişisel sergisine tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku

Etkin Kolejde Koridor Aktiviteleri

HABER | 06.12.2019

Eskişehir Etkin Kolejde ilk koridor aktivitemizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin eğlenirken öğrenebileceği etkinliklerle ders içi ve ders dışı etkin İngilizce öğrenimi hedeflendi.

Devamını Oku

Voleybol Maçı Zaferi

HABER | 05.12.2019

Eskişehir'de Etkin Kolej rüzgarı esti. Etkin Kolej Yıldız kız voleybol takımımız maçtan zaferle döndü.

Devamını Oku

Akıllı Otopark Sistemi Projesi

HABER | 03.12.2019

Günümüzde etkin olarak kullanılan teknolojilerin çalışma mantığını ve kullanılan malzeme tiplerini kavramak amacıyla öğrencilerimizle “OTOMOPARK“ ismini verdiğimiz Akıllı Oto Park projesini gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Türkiye'mizin Bölgelerini Öğreniyorum Etkinliği / Karadeniz Bölgesi

ETKİNLİK | 29.11.2019

Etkin Kolej Anaokulu İnci Taneleri Sınıfı yaşayarak, görerek, eğlenerek öğrenmeye...

Devamını Oku

''Tüm Renkler Kadındır'' Resim Yarışması

HABER | 27.11.2019

Her kötülüğün içinde bir iyilik olduğuna inanıyoruz. Çocuklarımızı bu konuda bilinçlendirerek farkındalık...

Devamını Oku

NLP Pratisyen, Master ve Trainer – İnsanı ve Kendini Tanıma Sanatı Farkındalık Eğitimi

HABER | 18.11.2019

Eskişehir Etkin Kolej olarak öğretmenlerimize seminer düzenledik. Uluslararası NLP Eğitimci Soner Çam okulumuzda öğretmenlerimize...

Devamını Oku

10 Kasım

HABER | 11.11.2019

Türk ulusunu bağımsızlığa kavuşturan onu çağdaş uygarlığın ayrılmaz bir parçası olarak gören...

Devamını Oku

Etkin Kolej’de Etwining Rüzgarı

HABER | 08.11.2019

Avrupa’daki okullar topluluğu olan eTwinning projesine Eskişehir Etkin Kolej olarak biz de dahil olduk...

Devamını Oku

Bilim Seferberliği Projesine Katkı

HABER | 07.11.2019

Eskişehir Etkin Kolej olarak kullandığımız Twin setleri ile eğitimde fırsat eşitliğini destekliyoruz...

Devamını Oku

Kermes Etkinliği

ETKİNLİK | 02.11.2019

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu velilerimizin ve öğrencilerimizin gönüllü katılımları ve emekleriyle...

Devamını Oku

2-8 Kasım Lösev Haftası Etkinliği

ETKİNLİK | 02.11.2019

Eskişehir Etkin Kolej sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor...

Devamını Oku

Odunpazarı Belediye Başkanı'nı Ziyaret

HABER | 31.10.2019

Eskişehir Etkin Kolej Ortaokul müdür yardımcımız Çağlayan Öztaş...

Devamını Oku

Yabancı Dilde Etkin

HABER | 31.10.2019

Eskişehir'de İngilizceye ve ingilizce öğretimine oldukça önem veren Eskişehir Etkin Kolej...

Devamını Oku

Eskişehir Etkin Kolej öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

HABER | 30.10.2019

Eskişehir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıldönümü okulumuzda...

Devamını Oku

Türkiye'mizin Bölgelerini Öğreniyorum Etkinliği / Marmara Bölgesi

HABER | 30.10.2019

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu inci taneleri sınıfında yaşayarak eğlenerek öğrenmeye...

Devamını Oku

Etkin Kolej Resim Sergisi

HABER | 30.10.2019

Eskişehir Etkin Kolej öğrencilerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili yapmış olduğu...

Devamını Oku

Eskişehir Etkin Kolej Cumhuriyet Koşusu

HABER | 25.10.2019

Eskişehir Etkin kolej olarak 24 Ekim 2019 Perşembe günü düzenlenen...

Devamını Oku

7. Matematik Olimpiyatları Gerçekleştirildi

HABER | 21.10.2019

Etkin Kolej matematik olimpiyatlarının 7. sini gerçekleştirdi. Eskişehir...

Devamını Oku

Kariyer Günü Etkinliği

ETKİNLİK | 17.10.2019

Etkin Kolej okul meclisi öğrencileri, bu yılın ilk kariyer günü etkinliğini gerçekleştirdi. Uzman psikolog...

Devamını Oku

Etkin Kolej Anaokulu Aile Kahvaltısı

ETKİNLİK | 14.10.2019

Eğitim önce ailede başlar ve okullarda devam ederek bütün yaşam boyu süren ...

Devamını Oku

''Hayvanları Koruma Günü'' Anaokulu Gezisi

ETKİNLİK | 11.10.2019

Etkin Kolej Anaokulu öğrencileri, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Tepebaşı Doğal Yaşam...

Devamını Oku

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu Sonbahar Etkinliği

ETKİNLİK | 11.10.2019

Eskişehir Etkin Kolej Anaokulu Minik Dahiler sınıfında sonbahar etkinliği...

Devamını Oku

Kitap Fuarı Gezisi

HABER | 10.10.2019

Etkin Kolej olarak öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle 3.Eskişehir Kitap Fuarı’ nı ziyaret ettik. Öğrencilerimiz kitapları daha...

Devamını Oku

Etkin Kolej'de Kod Haftası

HABER | 09.10.2019

5-20 Ekim dünya kod haftası (CodeWeek) etkinlikleri kapsamında öğrencilerimizle Scratch 3 uygulaması üzerinden...

Devamını Oku

Yazar Koray Avcı Çakman İle Söyleşi

HABER | 08.10.2019

Tudem Yayınları ve okulumuz iş birliği ile planlanan “ Yazar-Öğrenci Buluşmaları” etkinliğinin....

Devamını Oku

Hayvanları Koruma Günü Etkinliği

ETKİNLİK | 04.10.2019

Özel Etkin Kolejde 5/A ve 5/B sınıfları 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle ...

Devamını Oku

ETKİN CHEF Etkinliği

ETKİNLİK | 28.09.2019

Okulumuzda ETKİN CHEF Etkinliği Gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Okumuz ''Beyaz Bayrak'' Aldı

HABER | 28.09.2019

Toplum sağlığını korumak ve geliştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı...

Devamını Oku

MATEMATİK OLİMPİYAT SINAVLARI

HABER | 27.09.2019

Özel Etkin Kolej, öğrencileri matematik alanında çalışmalar yapmak üzere yönlendirmek, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda...

Devamını Oku

ERGENLİK DÖNEMİNDE DEĞİŞİM

HABER | 26.09.2019

Eskişehir Özel Etkin Kolejde okul hemşiremiz Sıla AK tarafından kız öğrencilere ‘ergenlik’ semineri verildi.

Devamını Oku

Burun Tiyatrosu

ETKİNLİK | 25.09.2019

Dünya edebiyatının büyük ustalarından Nikolay Vasilyeviç GOGOL’ün “Burun” adlı eserinden tiyatroya uyarlanan oyun...

Devamını Oku

ETWİNNİNG BULUŞMASI

ETKİNLİK | 25.09.2019

“Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan eTwinning projesinde ...

Devamını Oku

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VELİ TOPLANTISI

HABER | 21.09.2019

Eskişehir Özel Etkin Kolejde 2019-2020 eğitim-öğretim yılı 1.dönem veli toplantısı yapıldı.

Devamını Oku

Etkin Kolej Öğrencilerimiz İçin Aşure Etkinliği Düzenledik.

ETKİNLİK | 16.09.2019

Eskişehir Etkin Kolej, her yıl düzenlediği muharrem ayı ‘’Aşure Günü’’nü bu sene de okul bahçesinde gerçekleştirdi.

Devamını Oku

İlköğretim Haftası Açılışı

HABER | 09.09.2019

2019-2020 eğitim öğretim yılı ilköğretim haftası okulumuz bahçesinde tören ve etkinliklerle kutlandı.

Devamını Oku

1. Sınıflar Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi.

HABER | 03.09.2019

Özel Etkin Kolej Anaokulu ve İlkokulu, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına 3 Eylül 2019 tarihinde yapılan Uyum Haftası Programı ile ve büyük bir coşkuyla başladı.

Devamını Oku

Etkin Kolej de Yaz Okulu

ETKİNLİK | 12.07.2019

Etkin Kolej de Yaz Okulu heyecanı tam gaz devam ediyor.

Devamını Oku

Yaz Okulu

HABER | 05.07.2019

Etkin Kolej de Yaz Okulu heyecanı tam gaz devam ediyor.

Devamını Oku

LGS’de Bireysel ve Kitlesel Başarı

HABER | 01.07.2019

2019 LGS sonuçları değerlendirildiğinde kolejimiz bireysel ve kitlesel başarıda önemli başarılara imza atmıştır.

Devamını Oku

ETKİN KOLEJDE MEZUNİYET HEYECANI

HABER | 15.06.2019

Eskişehir’in başarılı eğitim kurumu Etkin Kolejde mezuniyet heyecanı yaşandı. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında gerek yoğun ders temposu gerek sınav stresiyle mücadele eden 8.sınıf öğrencilerimiz GAGA’da bir yılın stresini gönüllerince eğlenerek attılar.

Devamını Oku

Son Ders Zili Çaldı

HABER | 14.06.2019

2018-2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlamış olmanın heyecanını doyasıya yaşadık. Anasınıfından ortaokula kadar tüm öğrencilerimiz karne heyecanı yaşarken biz de onlara doyasıya eğlendikleri ve dinlendikleri bir yaz tatili diliyoruz. ​

Devamını Oku

Gogol'un Ünlü Eseri Burun'u Eskişehir Etkin Kolej Öğrencilerinin Sunumuyla İzleyiciyle Buluştu.

HABER | 13.06.2019

‘Etkin Kolej Tiyatro Kulübü’ dünya edebiyatının en büyük ustalarından Nikolay Vasilyeviç Gogol’un ünlü eseri ‘Burun’u, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı sonunda izleyicilerin seyrine sundu.

Devamını Oku

Mavi Kapak Toplama Kampanyası - Etkin Öğrenciler

HABER | 12.06.2019

Özel Etkin Kolej Ortaokulunun iki yıldır sürdürdüğü "Mavi Kapak Toplama Kampanyası" omurilik felçlilerine umut oldu

Devamını Oku

Etkin Kolej Bilgi Yarışması

ETKİNLİK | 14.05.2019

Okulumuzda bilgi, beceri ve genel kültürü ölçme ve değerlendirmeye yönelik olarak uygulanan bilgi yarışmasının finalini gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Okuma Bayramı

ETKİNLİK | 11.05.2019

Etkin Kolej İlkokulu olarak kendimizin özelliğinin ve güzelliğinin farkındayız. Emanet aldığımız yavrularımızı en iyi ve en doğru şekilde yetiştirmenin onuru ve gururunu yaşıyoruz.

Devamını Oku

Matematik Olimpiyat Sınavı

ETKİNLİK | 05.05.2019

Etkin Eğitim Kurumları tarafından her sene düzenlenen geleneksel Matematik Olimpiyatlarının bu sene yedincisi düzenlendi. Okul başarısı 95 ve üzeri olan öğrencilerin katılabildiği sınavda öğrenciler matematik alanındaki soruları cevapladılar.

Devamını Oku

Dünyada Etkin Türk Kültürü

ETKİNLİK | 04.05.2019

Sosyal Bilgiler ve Görsel Sanatlar-Resim derslerinin ortak projesi olan “Dünyada Etkin Türk Kültürü” etkinliği Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim Sanat ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Devamını Oku

Dünya pi günü

ETKİNLİK | 14.04.2019

Dünya pi gününde matematik sokağını pi gününe özel susledik.kurabiyeler yaptık afiyetle yedik.5.sinif öğrencilerimiz tasarladiklari tisortlerle müdürümüz müdür yardımcımız ve diğer sınıfları ziyaret ederek pi nin hayatımızdaki yerinden, pi nin sonsuza kad

Devamını Oku

Canlı Portreler

ETKİNLİK | 05.04.2019

Devamını Oku

Kortej

ETKİNLİK | 05.04.2019

Devamını Oku

İngilizce Kelime Yarışması

ETKİNLİK | 04.04.2019

Geleneksel Kelime Yarışması sonrasında öğrencilerimize madalya,sertifika,İngilizce kitapları ödül olarak verildi.

Devamını Oku

Voleybol Maçı Kızlar

ETKİNLİK | 04.04.2019

Devamını Oku

LÖSEV SUNUMU

ETKİNLİK | 02.04.2019

Eskişehir Eko okullar bu yıl sosyal sorumluluk projesi olarak LÖSEV derneği ile birlikte ortak çalışmalar sürdürmektedir

Devamını Oku

Gezici Kütüphane

| 27.03.2019

Devamını Oku

Kütüphaneler Haftası

| 25.03.2019

5. Sınıflar Kütüphaneler Haftası dolayısıyla birer “Sınıfı Basan Kitap” oldular ve öğrencilerimizle buluştular.

Devamını Oku

Çanakkale Gezisi

ETKİNLİK | 23.03.2019

23-24 Mart tarihlerinde Etkin Kolej öğrencileri Çanakkale gezisindeydi.

Devamını Oku

1.Periyot Kulüp Tanıtımları Ortaokul

ETKİNLİK | 22.03.2019

Özel Etkin Kolej olarak Atatürk ilkelerine bağlı, akademik yönleri güçlü öğrenciler yetiştirme hedeflerimizin yanında, sosyal açıdan da gelişmiş, ülkelerinin ve kendilerinin farkında olan, 21. yüzyıl becerilerini kazanmaya odaklı öğrenciler yetiştirmekte

Devamını Oku

ETKİNLİK | 21.03.2019

Öğrencilerimiz yaslılar haftası için yaptıkları ahşap tepsileri Koca Çınar yaşlı bakım evinde sergiledi ve ziyaretde bulundu öğrencilerimiz ve yaşlı sakinlerimiz şiir ve şarkılar eşliğinde güzel vakit geçirdi.

Devamını Oku

YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ 

ETKİNLİK | 19.03.2019

Okulumuzda yaşlılar haftası nedeniyle öğrencilerimizde farkındalık yaratmak amaçlı öğrencilerimizin aile büyüklerine özel program yapıldı.

Devamını Oku

SoloTürk Söyleşi

ETKİNLİK | 18.02.2019

THK’nin bünyesinde gösteri uçuşları sergileyen Solotürk ekibinden Hv. Plt. Yzb. Serdar Doğan, Hv. Yzb. M. Bircan Biçer ve Hv. Asb. Sonat Sarıkaya okulumuzu ziyarete geldi

Devamını Oku

Kurtuluş Müzesi'ni ziyareti

ETKİNLİK | 15.11.2018

Eskişehir Etkin özel okulu ilköğretim öğrencileri Kurtuluş Müzesi'ni ziyaret etti. Müzede Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'ndaki çok önemli rolünü somut materyaller ve görsellerle yakından tanıyan...

Devamını Oku

10 KASIM ANMA TÖRENİ

ETKİNLİK | 10.11.2018

Devamını Oku

10 KASIM KOŞULARI ÖDÜL TÖRENİ

ETKİNLİK | 09.11.2018

Devamını Oku

10 KASIM ATATÜRK KOŞUSU

ETKİNLİK | 07.11.2018

Devamını Oku

10 KASIM ANKARA ZİYARETİ

ETKİNLİK | 03.11.2018

Ulu önder Atatürk'ü anmak ve geleceğimizin umutları çocuklarımıza başkentimizi tanıtmak için düzenlemiş olduğumuz Ankara gezimiz.

Devamını Oku

Anaokulumuzun kızılay haftası etkinliği

ETKİNLİK | 02.11.2018

Devamını Oku

TÜRKİYE ÖZ İPLİK-İŞ SENDİKASI İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALANDI.

HABER | 18.08.2018

TÜRKİYE ÖZ İPLİK-İŞ SENDİKASI İLE YAPTIĞIMIZ ANLAŞMAYA GÖRE ÇOCUKLARINI EĞİTİM KURUMLARIMIZA KAYIT ETTİRECEK ÜYELER..

Devamını Oku

BAŞARININ TEK ADRESİ

HABER | 28.07.2018

Devamını Oku

YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...

HABER | 27.07.2018

ESKİŞEHİR'İN EN SEÇKİN ve EN GÜÇLÜ EĞİTİM KADROSU İLE YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...

Devamını Oku

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN !

HABER | 26.07.2018

ETKİN AYRICALIKLARINI YAŞAMAK İÇİN, ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN ! KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR...

Devamını Oku

İLKLER ASLA UNUTULMAZ !!!

HABER | 21.07.2018

Devamını Oku

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN !!!

HABER | 19.07.2018

Devamını Oku

ETKİN KOLEJDE YERİNİZİ AYIRTMAYI UNUTMAYINIZ !!! KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR...

HABER | 16.07.2018

Devamını Oku

Etkin Eğitim Kurumları LGS Türkiye Geneli Başarı Tablosu

HABER | 01.07.2018

Devamını Oku

LGS SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

HABER | 01.06.2018

Devamını Oku

19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

ETKİNLİK | 15.05.2018

Devamını Oku

ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

ETKİNLİK | 11.05.2018

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ ANITKABİR ZİYARETİ

ETKİNLİK | 09.05.2018

Devamını Oku

ŞİRİNCE MATEMATİK KAMPI

ETKİNLİK | 02.05.2018

Devamını Oku

ATİLA ÖZER KARİKATÜR EVİ

ETKİNLİK | 27.04.2018

Devamını Oku

ETKİN KOLEJ 23 NİSAN KUTLAMALARI

ETKİNLİK | 23.04.2018

Devamını Oku

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZME KEYFİ

HABER | 16.07.2017

ETKİN EĞİTİM KURUMLARI'NIN DÜZENLEDİĞİ YAZ OKULU'NDAKİ YÜZME DERSLERİMİZDE ÇOCUKLARIMIZ OLDUKÇA KEYİFLİ, EĞLENCELİ VE MUTLU BİR VAKİT GEÇİRDİ.

Devamını Oku

YAZ KAMPI 1. KURSU RENKLİ ORGANİZASYONLA SONA ERDİ

HABER | 15.07.2017

ETKİN EĞİTİM KURUMLARI'NIN YAZ KAMPI 1. KURSU TAMAMLANDI. YAZ KAMPI'NA KATILAN ÖĞRENCİLERE KATILIM BELGELERİ ETKİN'İN EĞİTMENLERİ TARAFINDAN VERİLDİ. 'KAMPA VEDA' PROGRAMI İÇİN PASTA KESİMİ ETKİN KOLEJ'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Devamını Oku

AT BİNİCİLİĞİ GÜNÜNDEYDİK

HABER | 14.07.2017

ÖĞRENCİLERİMİZ İLE AT BİNİCİLİĞİ GÜNÜMÜZDEYİZ... ATA BİNMEK ÇOCUKLAR AÇISINDAN EĞLENCELİ OLDUĞU KADAR, ONLARA KENDİLERİNE GÜVEN DUYGUSU, DENGE GELİŞİMİ, KOORDİNASYON, REFLEKS VE DUYGUSAL BÜTÜNLEŞME AÇISINDAN DA FAYDASI OLMAKTADIR. #ETKİN'Lİ OLMAK BİR AYR

Devamını Oku

Haber Duyuru | Etkin Kolej Bilimde,Sanatta,Sporda,Teknolojide Yabancı Dilde Eğitimde Etkin Kolej,Eskişehir'in en iyi özel okulu hedefini başarıyla yürütmektedir.